Obědnej si design -Zde-
.
Teď nespřáteluju..

Moje maličkost

Něco o mém životě

14. února 2010 v 18:35 | *-Maggie-*
No takže co bych vám o sobě řekla...

Jsem holka :D
Je mi 14 let, narodila jsem se 18.července
Chodim do 9. třídy (do Béčka ;))

Rodina:
Mám staršího bráchu je mu 16 a mám ho moc ráda. Většina lidí to o svých sourozencích říct nemůže ;). Ale já ano, vážně mám svýho bráchu moc ráda. Občas mě štve ale vždycky se přes to musim přenýst a vždycky ho pak zase musim mít ráda ;).

Moje mamka je něco jako moje o hodně starší kamarádka nebo sestra. Prostě můžu si s ní popovídat ať už jde o cokoliv. Za což jsem taky mooooc ráda.
Můj táta je naprosto pohodovej chlapík. Jako malá jsem se ho bávala ale to bylo proto že byl velkej a já tak malá. A když se rozkřičel tak to bylo fakt zlý. Už hodně dlouho jsem ho newiděla opravdu rozzuřenýho. Dokonce i moji bratranci se ho bojí do teď a to jim je už 23 a 24 :D. No ale teď je táta fakt naprosto v pohodě.

S mojí sestřenicí jsme vážně jako sestry..říkáme si všechno..je jí 17. A to je ta věc. Jak si můžete všimnout kolem mě jsou všichni starší jak já. Což mě čím dál tim víc táhle k tim starším.

Kamarádi:
A tady vzniká ten problém. Tím že se radši bavím s lidma nad 16 let si nemůžu najít kamarády ve školním prostředí. Jasně mým spolužačkám říkám "kamarádky" ale doopravdy bych je kamarádkama nenazvala, radši jako známý. Znám je ale kdybych nemusela nescházela bych se s nima.

Většina holek v mým věku o sobě píše: "Jsem jako každá 14ti letá holka". Jak vidíte já to o sobě napsat nemůžu. Nejsem stejná...NIKDO není..

No ale už dost.!! Už toho nechám.
Tak něco jsem vám o svém životě řekla...Pokud budete chtít někdy vám můžu napsat víc..Ale pokud vás tim otravuju tak nic nenapíšu ;-) :D:D
 
 

Reklama
Fandím: